ILLEGAL
 
AnasayfaPortalliTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Monster Code'ları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
oTaneRo
Kendileri Master Oluyor !
Kendileri Master Oluyor !
avatar

Erkek Mesaj Sayısı : 158
Yaş : 27
Nerden : Bursa
İş/Hobiler : PS Tasarım & PC & SRO
Kayıt tarihi : 09/12/07

MesajKonu: Monster Code'ları   Paz Ara. 09, 2007 4:47 pm

CHINA

Mangyang: mob\china\mangnyang.bsr
Big/Small eyed ghost: mob\china\bigeyeghost.bsr
(Old) Weasel: mob\china\gyo.bsr
Water Ghost (Slave): mob\china\waterghost.bsr
(Broken) Stone Ghost: mob\china\stoneghost.bsr
(Decayed) Yeoha: mob\china\yeoha.bsr
Bandit Archer/Bowman: mob\china\banditarcher.bsr
(Young) Tiger: mob\china\tiger.bsr
Bandit (Subordinate): mob\china\bandit.bsr
Tomb Stone (Ghost): mob\china\tombstone.bsr
Black/White Tiger: mob\china\whitetiger.bsr
Chakji (Worker): mob\china\chakji.bsr


WESTERN CHINA

Ghost Bug: mob\wchina\ghostbug.bsr
Devil Bug: mob\wchina\devilbug.bsr
Hyungno Ghost (Soldier): mob\wchina\hyungno.bsr
(Meek) Earth Ghost: mob\wchina\earthghost.bsr
(Meek) Gun Powder: mob\wchina\gunpowderghost.bsr
Earth Taoist/Magician: mob\wchina\earthking.bsr
Demon/Devil Horse: mob\wchina\demonhorse.bsr
Hyeongcheon (Guard): mob\wchina\hyeongcheon.bsr


DH CAVE (Couldn't find the names... i'll type the ones i remember)

Soil/Earth Ghost Bug: mob\dunhuang\bugghost.bsr
Work Earth Ghost (?): mob\dunhuang\workearthghost.bsr
Power Earth Ghost: mob\dunhuang\soldierearthghost.bsr
(Blind) Mole: mob\dunhuang\blindmon.bsr
Yacha: mob\dunhuang\yacha.bsr
Nachal: mob\dunhuang\nachal.bsr


OASIS KINGDOM

(Black) Scorpion: mob\oasis\scorpion.bsr
(Blood) Ong: mob\oasis\ong.bsr
Bood Death/Devil Flower: mob\oasis\deserttrunkz.bsr
Black/Red Yeowa: mob\oasis\yeowa.bsr
Black Robber (Follower): mob\oasis\blackrobber.bsr
Black Robber Archer/Bowman: mob\oasis\blackrobberarcher.bsr
Red/Dark Eyed Ghost: mob\oasis\redeyeghost.bsr
(Small) Red Scorpion: mob\oasis\redscorpion.bsr


HOTAN KINGDOM

(Small) Bunwang: mob\khotan\bunwang.bsr
Golden/White Spider: mob\khotan\whitespider.bsr
Ujigi/Mujigi: mob\khotan\mujigi.bsr


KARAKORAM

Blue/White Faced Spider: mob\karakoram\gwhitespider.bsr
Ishade/Hashade: mob\karakoram\ishade.bsr
Big Blue/White Face Spider: mob\karakoram\spider.bsr
Sonar/Planar: mob\karakoram\planar.bsr
Penon Fighter: mob\karakoram\penon_f.bsr
Penon Warrior: mob\karakoram\penon_w.bsr
(Devil) Yeti: mob\karakoram\yeti.bsr


TAKLAMAKAN DESERT

Edimmu/Shakram: mob\taklamakan\edimmu.bsr
Death/Dark Kara: mob\taklamakan\deathkara.bsr
Demon/Devil Eye: mob\taklamakan\devileye.bsr
Niya Sniper/Hunter: mob\taklamakan\bonehunter.bsr
Niya Guard/Slodier: mob\taklamakan\bonesoldier.bsr
Niya Shaman/Mage: mob\taklamakan\bonemage.bsr
Niya Royal Guard/General: mob\taklamakan\bonegeneral.bsr


ROC MOUNTAIN

mob\roc\rocky.bsr
mob\roc\feathermask.bsr
mob\roc\goat.bsr
mob\roc\wingtribe.bsr
mob\roc\antelope.bsr
mob\roc\wingtribespear.bsr
mob\roc\tahomet.bsr

(I don't know their names so please don't ask)


UNIQUES

Tiger Girl (Without her tiger): mob\china\tigerwoman.bsr
Cerberus: mob\europe\kerberos.bsr
Uruchi (Without his dragon): mob\oasis\uruchi.bsr
Isyutaru: mob\karakoram\isyutaru.bsr
Lord Yarkan: mob\taklamakan\bonelord.bsr
Roc: mob\roc\roc.bsr


UNIQUES RIDES

TG's tiger: mob\china\bluetiger.bsr
Uruchi's Dragon: mob\oasis\uruchidragon.bsr


Euro mobs:
mob\europe\movoi.bsr
mob\europe\edenp.bsr
mob\europe\wolf.bsr
mob\europe\baroi.bsr
mob\europe\bartis.bsr
mob\europe\dowb.bsr
mob\europe\kyklopess.bsr
mob\europe\ladon.bsr
mob\europe\lion.bsr
mob\europe\siren.bsr




EXTRAS:

cos\p_seowon.bsr (Looks like a pet)
Rudolph: cos\c_rudolph.bsr
The donkey: cos\t_donkey.bsr (Transport)
The donkey: cos\c_donkey.bsr (Ride)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://illegalsilkroad.mrforum.net
 
Monster Code'ları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Primeval Tanrıça; nasıl dünyayı yarattı Nil Nehri kökeni
» SÜPER MSN YAZILARI!

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
SILKROAD :: Silkroad Online .pk2 :: Media.pk2-
Buraya geçin: